.
.
.
Foto - Renārs Koris

Vīriešu volejbola komandai «RTU Robežsardze/Jūrmala» diemžēl neizdevās iekļūt «Credit24» meistarlīgas finālčetriniekā, jo kārtējā piecu setu spēlē ar saviem tradicionāli sīvākajiem pretiniekiem SK «Jēkabpils Lūši» nācās atzīt jēkabpiliešu pārākumu un viņiem piekāpties.

10. aprīlī notikušās izšķirošās spēles piecu setu bilance – 2-3 (22:25, 23:25, 25:15, 25:21, 13:15). Visvairāk punktu – 29 – «RTU Robežsardze/Jūrmala» kontā sagādāja Renārs Pauls Jansons, bet 25 punktus ar četriem «eisiem» guva Aleksandrs Avdejevs, savukārt Edgars Šimanskis – deviņus punktus, ziņo volejbols.lv.

Pirmajā setā SK «Jēkabpils Lūši» izvirzījās vadībā ar 6:3, tomēr drīz vien rezultāts bija neizšķirts – 10:10, un līdzīga cīņa turpinājās līdz pat seta beigām, ko ar 6:2 izrāvienu pabeidza jēkabpilieši, setā uzvarot ar 25:22.

Otrajā setā jēkabpilieši arī ieguva trīs punktu pārsvaru, taču ar četriem pēc kārtas gūtiem punktiem «RTU Robežsardze/Jūrmala» panāca 10:9 savā labā, un tikai seta beigās atkal nedaudz labāki bija SK «Jēkabpils Lūši», uzvarot ar 25:23.

Trešajā un ceturtajā setā savu pārākumu demonstrēja «RTU Robežsardze/Jūrmala». Trešajā setā komanda audzēja pārsvaru, uzvarot uz 25:15, un arī ceturtajā setā nekas īpaši nemainījās – «RTU Robežsardze/Jūrmala» saglabāja vadību un vinnēja ar 25:21, tāpēc bija jāspēlē piektais sets.

Tajā abas komandas pabija vadībā ar divu punktu pārsvaru, bet beigās visu izšķīra divas serves, kurās veiksme nosliecās SK «Jēkabpils Lūši» pusē, uzvarot ar 15:13.

Ar šo spēli «RTU Robežsardze/Jūrmala» volejbolisti noslēguši sezonu «Credi24» meistarlīgā.