RTU Sporta centrs

«RTU Robežsardze/Jūrmala» iekļūst Latvijas čempionāta finālā

15. marts, 2021
Foto - Renārs Koris

Divas uzvaras pār volejbola komandu «Daugavpils Universitāte/Ezerzeme» 13. un 14. martā izcīnīja «RTU Robežsardze/Jūrmala», un tas komandai ļāva iekļūt Latvijas čempionāta finālā, kur komanda mērosies spēkiem ar saviem tradicionālajiem pretiniekiem SK «Jēkabpils Lūši».

13. martā «RTU Robežsardze/Jūrmala» pretiniekus «Daugavpils Universitāte/Ezerzeme» savā laukumā pārspēja ar 3-1 (25:14, 19:25, 25:22, 25:23). Šajā spēlē 16 punktus guva Patriks Pinka, 15 – Aleksandrs Avdejevs, desmit punktus – Gatis Garklāvs, bet pa astoņiem – Vitālijs Ščitkovs, kurš bija precīzs septiņos uzbrukumos no septiņiem, un Jēkabs Dzenis, ziņo volejbols.lv.

Savukārt 14. martā «RTU Robežsardze/Jūrmala» uzvaru pār «Daugavpils Universitāte/Ezerzeme» svinēja ar 3-1 (25:22, 24:26, 25:20, 25:22). Komandas labā šajā spēlē A. Avdejevs guva 20 punktus, no kuriem trīs bija netveramas serves, Garklāvs – 18 punktus, no kuriem trīs guva ar bloku, bet 16 punktus vēlreiz guva P. Pinka.

Cīņas par Latvijas čempiona titulu sāksies 20. martā. Cīņā par pirmo vietu būs nepieciešamas trīs vienas komandas uzvaras. Latvijas čempionus paredzēts noskaidrot līdz 3. aprīlim, savukārt pēc tam līdz 18. aprīlim tiks noskaidrotas spēcīgākās «Credit24» meistarlīgas komandas.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

15. marts, 2021 plkst. 20:14