RTU Sporta centrs
Parādīt izvēlni
RTU Sporta centrs

RTU/«Robežsardze» «Credit24» meistarlīgas pamatturnīrā ieņem sesto vietu

16. februāris, 2020
.
.
.
Foto - Aija Valtmane

«Credit24» Meistarlīgā divas uzvaras savā laukumā nedēļas nogalē izcīnīja RTU/«Robežsardze». Sestdien volejbolisti Latvijas kausa fināla atkārtojumā ar 3-1 (17:25, 25:21, 25:17, 25:15) pārspēja  SK «Jēkabpils Lūši» vienību, bet svētdien ar 3-2 (19:25, 21:25, 25:18, 25:16, 15:5) pieveica arī jelgavniekus VK «Biolars»/Jelgava.

Pirmajā cīņā mājiniekiem līderi punktus sadalīja līdzīgi. Ar 14 punktiem rezultatīvākais bija Aleksandrs Avdejevs, Pa 13 punktiem tika Gatim Garklāvam un Andrejam Zavorotnijam, kurš septiņreiz bloķēja pretiniekus.

Arī otrajā spēlē par rezultatīvāko mājiniekiem ar 17 gūtajiem punktiem kļuva Avdejevs, trīs no punktiem sakrājot blokā. Vēl labāks blokā bija Zavorotnijs, kurš no 16 punktiem piecus «atrada» blokā. 13 punkti tika Garklāvam un 12 — Antonam Nazarovam, kurš blokā rezultatīvi nospēlēja četrreiz.

Foto galerija — RTU/«Robežsardze» pret VK «Biolars»/Jelgava.

«Vēl neesmu īsti formā pēc veselības likstām, taču trīsreiz jau nevarēju spēlēt, un sezona mums nav bijusi pārāk laba — gribēju iet laukumā. Tagad sestā vieta ir nodrošināta,» pēc nedēļas nogales mačiem stāstīja rīdzinieku rezultatīvākais spēlētājs Aleksandrs Avdejevs.

«Pirmajā spēlē ar Jēkabpili panākumu atslēga bija bloks. Pretinieki to uzbrukumā nevarēja apspēlēt. Mēs agresīvi servējām, labi uzņēmām serves un darbojāmies kā vienots mehānisms. Tā noteikti bija viena no mūsu labākajām spēlēm sezonā. Vakar mājās bijām ap pusdesmitiem, šorīt zālē — jau desmitos — un pirmos divus setus «gulējām». Trešajā pamodāmies, kļuvām par vienotu mehānismu, kas labi darbojās servējot, blokā, uzbrukumā un labāk — arī aizsardzībā. Labu darbu padarīja mūsu «pirmie tempi». Andrejs Zavorotnijs katru bumbu tā sita pretinieku laukuma pusē, ka likās — tur paliks caurums. Centāmies labi uzņemt servi, lai pēc iespējas vairāk uzbrukumā varētu iesaistīt centrālos spēlētājus. Turklāt blokā viņi nospēlēja lieliski. Tas ir viens no svarīgākajiem faktoriem, kāpēc uzvarējām vakar.»

Vaicāts, ko gribētos pretī ceturtdaļfinālā, Aleksandrs nosauca Tallinas «Selver» un pamatoja, ka ar jēkabpiliešiem, cerams, vēl tāpat kā iepriekšējā gadā uzspēlēs Latvijas čempionāta finālā. «Mērķi mums ir visaugstākie,» bilst volejbolists.

Līderpozīcijās ar 56 punktiem 22 spēlēs ir «Saaremaa VK». 52 punkti 21 mačā ir «Bigbank Tartu». Trešo vietu ar 46 punktiem 22 spēlēs ieņem Tallinas «Selver», kam ar 41 punktu seko SK «Jēkabpils Lūši». 36 punkti 23 mačos ir «Parnu VK», kam ar 26 punktiem seko RTU/«Robežsardze». 18 punkti 22 cīņās ir «TalTech», 16 punkti 23 mačos –  VK «Biolars»/Jelgava komandai, bet OC «Limbaži»/MSĢ ir 8 punkti 22 spēlēs.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

Latvijas Volejbola federācija

Publikācijas datums

16. februāris, 2020 plkst. 21:14

Līdzīgi raksti

Jaunumi