RTU pludmales volejbolisti triumfē Latvijas XXXIV Universiādes sacensībās

11. oktobris, 2023
Foto - Artūrs Stiebriņš

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) pludmales volejbolisti, 7. un 8. oktobrī piedaloties Latvijas XXXIV Universiādes sacensībās, gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē izcīnīja 1. vietu. RTU sacensībās pārstāvēja divas sieviešu komandas un viena vīriešu komanda.

1. vietu, pārspējot Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas volejbolistes, izcīnīja Kristiāna Paula Kukša (Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes 4. kurss) un Stefānija Krista Jaunzeme (Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) 3. kurss).

Otra RTU sieviešu komanda – Gerda Eleonora Šnore (IEVF 2. kurss) un Anna Ločmele (Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes 1. kurss) – ierindojās 4. vietā, piekāpjoties Rīgas Stradiņa universitātes sportistēm.

Savukārt 1. vietu vīriešu komandu konkurencē RTU nodrošināja Kristians Fokerots (IEVF 1. kurss) un Sandis Bērziņš (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes 2. kurss). Abi sportisti studē īpašajās sportistu budžeta vietās.

Spēļu rezultāti

11. oktobris, 2023 plkst. 11:29