RTU Sporta centrs

RTU karsējkomanda piedalās Eiropas čempionātā

27. jūnijs, 2018
Foto - No RTU komandas personīgā arhīva

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) karsējkomanda dodas uz Eiropas karsēju čempionātu, kas no 30. jūnija līdz 1. jūlijam notiek Somijā, Helsinkos.

RTU komanda uzstāsies «Senior Cheer Coed Elite» kategorijā un tās priekšnesums sastāvēs no 30 sekunžu «skanīgās» daļas, kuras laikā skatītāji uzzinās, no kurienes nāk komanda, un tai sekos otrā daļa, kurā RTU karsēji 2,5 minūtes rādīs priekšnesumu ar triku un akrobātikas elementiem.

RTU karsēju komanda ir Latvijas izlase karsēju sportā, kas uz šāda mēroga sacensībām dosies jau otro reizi. Pagājušajā gadā RTU karsēji Eiropas čempionātā izcīnīja septīto vietu.

Latvijā karsēju sports ienācis pavisam nesen, taču strauji attīstās. Šā gada 21. maijā Latvijas Sporta federāciju padomē tika atzīta jaunā Latvijas Karsēju sporta federācija, kļūstot par 90. atzīto sporta federāciju Latvijā. Latvijas Karsēju sporta federācijas mērķis ir attīstīt Latvijas karsēju sportistu līmeni valstī, kā arī izglītot interesentus par karsēju sportu.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

27. jūnijs, 2018 plkst. 18:00