RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU karsējkomanda izcīna uzvaru Igaunijas karsēju čempionātā

30. janvāris, 2018
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) karsējkomanda pirmoreiz  starptautiskajās sacensībās — «Igaunijas karsēju čempionātā 2018» — sīvā cīņā izcīnījusi 1. vietu. Sacensības notika sestdien, 27. janvārī.

Igaunijas atklātajā karsēju čempionātā RTU karsējkomanda piedalījās jau ceturto reizi, taču līdz šim vienmēr bija piekāpusies Tallinas Tehniskās universitātes komandai. Taču šogad deviņu komandu konkurencē RTU karsēji izcīnīja 1. vietu cheerleading kategorijā, savukārt dejas kategorijā ieguva 4. vietu.

«Šis ir labākais gads, kas mums bijis līdz šim. Gūtie panākumi sniedz motivāciju trenēties vēl cītīgāk, lai gatavotos Eiropas čempionātam, kas jūnija beigās norisināsies Somijā,» saka komandas trenere Katrīna Dimitre.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

30. janvāris, 2018 plkst. 11:00