RTU karsējkomanda izcīna uzvaru 5. Igaunijas čempionātā karsēju sportā

12. decembris, 2023
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) karsējkomanda ieguvusi 1. vietu starptautiskajās sacensībās «5. Igaunijas čempionāts karsēju sportā». Sacensības norisinājās 9. decembrī, četrās dažādās vecuma kategorijās - senioriem, junioriem, pusaudžiem un bērniem, un tajās piedalījās vairāk nekā 600 sportisti no piecām valstīm - Latvijas, Igaunijas, Zviedrijas, Somijas un Itālijas.

RTU karsējkomandai (LV5, Senior Coed) sacensības noritējušas īpaši veiksmīgi, ar lielu pārsvaru uzveicot Igaunijas komandas un izcīnot 1. vietu.

Panākumus studenti plūca ne tikai komandu kategorijā, bet arī pāros. Pāru kategorijā 2. vietā ierindojās (LV6, Partner Stunt, Senior) Adelīna Andrējeva (Arhitektūras fakultāte) un Kārlis Gustavs Griķis (Būvniecības inženierzinātņu fakultāte (BIF)). 2. vietu (LV4, Partner Stunt, Senior) ieguva arī Elgars Adelčs (BIF), savukārt 3. vietu - Alberts Edgars Bērziņš (BIF).

«Neskatoties uz to, ka daudzi studenti pievienojās komandai tikai septembrī un pirms tam ar karsēju sportu nebija nodarbojušies, viņi pierādīja, ka, ja ļoti grib un strādā pie tā, tad nekas nav neiespējams,» saka komandas trenere Eleonora Sušinska.

Rezultāti.

Video no komandas starta Igaunijā.

12. decembris, 2023 plkst. 10:19