RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU galda tenisisti piedalās Baltijas valstu čempionātā

29. novembris, 2021
Foto - Pixabay

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti Deniss Vasiļjevs un Dāvis Pavlovs piedalījās Baltijas valstu čempionātā galda tenisā, kas 27.–28. novembrī norisinājās Saldus sporta hallē.

Sacensības norisinājās gan komandu ieskaitē, gan individuāli. Latviju pārstāvēja divas sieviešu un divas vīriešu komandas, kurām bija jāsacenšas ar Igaunijas sieviešu un vīriešu un Lietuvas sieviešu un vīriešu komandām.

27. novembrī norisinājās komandu sacensības. RTU studenti spēlēja Latvijas otrajā komandā, kuras sastāvā D. Vasiļjevs (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes 1. kurss) uzvarēja vienā no trim vienspēlēm, savukārt D. Pavlovam neizdevās uzvarēt nevienā no divām spēlēm. Latvijas otrā komanda kopvērtējumā ierindojās 4. vietā.

28. novembrī notika individuālās sacensības, kurās visi dalībnieki tika izlozēti apakšgrupās. Vīriešu konkurencē 18 spēlētāji tika izlozēti četrās apakšgrupās, no kurām pirmās un otrās vietas ieguvēji turpināja cīņu par medaļām.

D. Vasiļjevs apakšgrupā nospēlēja trīs spēles, no kurām divas zaudēja un vienu uzvarēja, izcīnot 3. vietu apakšgrupā, savukārt D. Pavlovs apakšgrupā zaudēja trīs vienspēlēs un izcīnīja 4. vietu. RTU studenti cīņu par medaļām neturpināja.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

29. novembris, 2021 plkst. 16:14