RTU Sporta centrs

RTU galda tenisa spēlētāja izcīna sudrabu starptautiskās sacensībās «Klaipeda Open 2023»

21. augusts, 2023
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva (pirmā no kreisās - Viktorija Majorova)

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) galda tenisa izlases spēlētājas 19. - 20. augustā Lietuvā, Klaipēdā piedalījās starptautiskajās sacensībās «Klaipeda Open 2023».

Visaugstāko rezultātu no RTU sportistēm uzrādīja 2023. gada absolvente Viktorija Majorova, izcīnot 2. vietu. Viktorija uzvaru svinēja trīs spēlēs, bet finālā ar rezultātu 2:3 piekāpās pretiniecei Linai Martinkei.

Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes 1. kursa maģistrantūras studente Liāna Zeltiņa izcīnīja 10. vietu.

Rezultāti

Sacensībās kopumā piedalījās 15 sievietes, kuras cīnījās par medaļām pēc divmīnusa sistēmas. Visas spēles norisinājās līdz trīs uzvarētiem setiem.

21. augusts, 2023 plkst. 13:30