RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU boulinga komanda sekmīgi sāk startu Amatieru boulinga līgā

16. septembris, 2017
Foto - Pixabay

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) mācībspēku, darbinieku un studentu komanda septembrī uzsākusi dalību Amatieru boulinga līgas (ABL) bronzas divīzijas 12. sezonas čempionātā, trīs spēlēs izcīnot trīs uzvaras, tādējādi pārliecinoši izvirzoties vadībā. Sezona ilgs no šā gada septembra līdz pat nākamā gada maijam, un nākamā spēle RTU boulinga komandai notiks jau otrdien, 26. septembrī, plkst. 19 boulinga centrā «Spāre», Spāres ielā 3, Rīgā.

RTU mācībspēku un darbinieku komandu čempionātā pārstāv Jānis Ieviņš (RTU Infrastruktūras attīstības departaments), Jānis Bartušauskis (RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes Darba un civilās aizsardzības institūts), Annija Celmiņa (RTU Projektu finanšu vadības nodaļa) un Rihards Zābers (Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte).

RTU boulinga komanda bronzas divīzijas 11. sezonas čempionātā ieguva 5. vietu, savukārt līgas kausa izcīņā – 3. vietu.

Papildu informācija par RTU boulinga komandas dalību ABL 12. sezonas čempionātā, kā arī spēļu kalendārs un turnīra tabula meklējama vissparboulingu.lv mājaslapā.

16. septembris, 2017 plkst. 12:00