RTU Sporta centrs
Parādīt izvēlni
RTU Sporta centrs

RTU basketbola treneris Egils Pāns saņem Gada seniora balvu

28. novembris, 2018
.
.
Foto - Latvijas Basketbola savienība (E.Pāns - pirmais no kreisās)

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) ilggadējais sporta treneris Egils Pāns saņēmis Latvijas Basketbola savienības (LBS) Gada balvu nominācijā «Seniors». Viņš tika sveikts gadskārtējā LBS Gada balvu pasniegšanas ceremonijā, kas norisinājās VEF Kultūras pilī.

LBS, piešķirot Gada balvu E. Pānam, novērtējusi viņa ilggadējo ieguldījumu basketbola attīstībā Latvijā. E. Pāns savulaik spēlējis VEF meistarkomandā gan PSRS augstākajā, gan pirmajā līgā, gan arī panākumus guvis, spēlējot Latvijas izlasē senioru basketbolā. E. Pāns ir divkārtējs pasaules un četrkārtējs Eiropas čempions maksibasketbolā, divkārtējs «World Master Games» uzvarētājs, kā arī 2018. gadā ieguvis  Eiropas vicečempiona titulu grupā 75+.

E. Pāns ilgus gadus ir strādājis par treneri, vadot RTU basketbola komandu, un arī patlaban ir vecākais treneris RTU Sporta centrā.

Tradicionālā LBS Gada balva tika pasniegta kopumā desmit nominācijās. Par Gada treneri atzīts Artūrs Visockis-Rubenis, par Gada spēlētājiem – Kitija Laksa un Jānis Strēlnieks, par Gada tiesnesi – Oļegs Latiševs, par Gada cerību – Artūrs Žagars, par 3x3 basketbolistiem – Ieva Vītola un Agnis Čavars, par Gada jaunatnes treneri – Roberts Zeile, par Gada ratiņbasketbolistu – Raimunds Beginskis.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

28. novembris, 2018 plkst. 12:00

Līdzīgi raksti

Ziņas