RTU basketbola komandas izcīna godalgotas vietas Latvijas XXXIV Universiādē

26. septembris, 2023
Foto - Sandra Škutāne

2. vieta vīriešu konkurencē un 3. vieta sieviešu komandu sacensībās – ar šādu rezultātu Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) var lepoties Latvijas 34. Universiādes sacensībās basketbolā. Sacensības norisinājās 22. - 23.septembrī, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) telpās.

Latvijas spēcīgākās augstskolas titulu šoreiz izcīnīja Rīgas Stradiņa universitāte (RSU), iegūstot 1. vietu gan vīriešu, gan sieviešu komandu konkurencē.

Vietu sadalījums vīriešu konkurencē - 1. vieta - RSU, 2. vieta - RTU (treneris Dainis Bertāns), 3. vieta - LSPA.

Vietu sadalījums sieviešu konkurencē - 1. vieta - RSU, 2. vieta - Latvijas Universitāte, 3. vieta - RTU (treneris Intars Jansons).

Visas turnīram pieteiktās komandas sākumā aizvadīja grupu turnīru, katrai komandai izspēlējot ar katru, bet pēc tam tika aizvadīti fināli par 1. un 3. vietu.

Spēļu rezultāti un foto.

Ar šīm sacensībām tika atzīmēta oficiālā Starptautisko Universitāšu sporta diena.

26. septembris, 2023 plkst. 15:38