RTU badmintonistiem godalgas Latvijas čempionātā

.
.
.
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva

Latvijas čempionāts badmintonā ir noslēdzies ar lieliskiem RTU studentu panākumiem – ir izcīnītas medaļas, iegūstot godalgotas vietas gan dubultspēlēs, gan vienspēlēs.

Par Latvijas čempionu jauktajās dubultspēlēs kļuva Teodors Kerimovs, kurš spēlēja pārī ar Jekaterinu Romanovu. Viņam arī pārī ar Ardi Danielu Bedrīti 3. vieta vīriešu dubultspēlēs.

Savukārt par absolūto vicečempionu kļuva Reinis Krauklis, izcīnot 2. vietu vīriešu vienspēlēs, 2. vietu vīriešu dubultspēlēs pārī ar Tomu Preinbergu un 2. vietu jauktajās dubultspēlēs pārī ar Diānu Stogniju.

RTU studentam Kārlim Stafeckim vīriešu vienspēlēs 15. vieta, vīriešu dubultspēlēs pārī ar Jāni Mētru − 9. vieta un jauktajās dubultspēlēs pārī ar Diānu Šavalginu − 13. vieta.

Savukārt Annijai Kuzmai sieviešu dubultspēlēs pārī ar Ievu Abigailu Valgelinu − 10. vieta un jauktajās dubultspēlēs pārī ar Kristapu Volfu – 17. vieta. Terēzei Balodei sieviešu dubultspēlēs pārī ar Inesi Preinbergu − 7. vieta un jauktajās dubultspēlēs pārī ar Armandu Dīriņu − 14. vieta.

Toties RTU badmintonistu treneris un RTU Dizaina tehnoloģiju institūta direktores vietnieks Uģis Briedis pārī ar Kristīni Šonmani izcīnīja augsto 4. vietu jauktajās dubultspēlēs un 6. vietu vīriešu vienspēlēs.

Latvijas čempionāts badmintonā jau ilgu laiku nemainīgi norisinās gada piektās nedēļas nogalē, jo tā Eiropas un Pasaules badmintona kalendāros ir atvēlēta nacionālajiem badmintona čempionātiem. Šogad tāpat kā pērn čempionāts notika Ķekavā.

Vairāk informācijas – Latvijas Badmintona federācijas mājaslapā.