RTU Sporta centrs

RTU badmintonistiem 4. vieta Latvijas klubu komandu čempionātā badmintonā

8. aprīlis, 2019
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva

RTU badmintona izlase ieguvusi 4. vietu 2019. gada klubu komandu čempionātā badmintonā, kas 6. un 7. aprīlī norisinājās Kroņaucē. Ar šo rezultātu RTU badmintonisti ir pakāpušies par vietu augstāk, salīdzinot ar pagājušo gadu, un iekļuvuši Latvijas badmintona klubu labākajā četriniekā.

RTU čempionātā pārstāvēja Reinis Krauklis (Būvniecības inženierzinātņu fakultātes 3. kurss), Kaspars Zaķis (Inženierekonomikas un vadības fakultātes maģistrantūras 2. kurss), Terēze Balode (Arhitektūras fakultātes 2. kurss), Annija Kuzma (Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes (MLĶF) 2. kurss), kā arī RTU komandas ilggadējā dalībniece Kristīne Martinsone un MLĶF Dizaina tehnoloģiju institūta asociētais profesors un RTU badmintona treneris Uģis Briedis.

Lai izcīnītu uzvaru komandas spēlē, bija jāuzvar trīs spēlēs — jauktajā dubultspēlē, vīriešu un sieviešu vienspēlē un vīriešu un sieviešu dubultspēlē.

Astotdaļfinālā RTU ar 5:0 uzvarēja Olaines komandu, bet ceturtdaļfinālā ar 4:0 komandu «Dārta» no Rīgas.

Pusfinālā R. Krauklis vīriešu vienspēlē sīvā cīņā ar 2:1 (15-21, 21-16, 21-16) uzveica Artūru Akmeni, bet ar to bija par maz, lai pārspētu nākamo 2. vietas ieguvēju — Siguldas komandu.

Cīņā par trešo vietu izšķirošā izrādījās jauktā dubultspēle, vīriešu vienspēle un sieviešu vienspēle. Jauktajā dubultspēlē U. Briedis pārī ar K. Martinsoni ar 1:2 (19-21, 21-16, 19-21) piekāpās Valmieras komandas jauktās dubultspēles pārim Andim Bērziņam un Arīnai Babrei. Līdzīgi vīriešu vienspēlē R. Krauklis ar 0:2 (17-21, 22-24) piekāpās Andim Bērziņam, savukārt sieviešu vienspēlē Terēze Balode ar 1:2 (11-21, 21-18, 9-21) zaudēja Anitai Švalbei. Rezultātā RTU komanda piedzīvoja sāpīgu zaudējumu 0:3.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

8. aprīlis, 2019 plkst. 13:00