RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU badmintona izlases spēlētājs Reinis Krauklis triumfē vīriešu dubultspēlēs Latvijas čempionātā badmintonā

8. februāris, 2023
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva (trešais no kreisās - R. Krauklis)

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) badmintona izlases spēlētājs Reinis Krauklis pārī ar siguldieti Artūru Akmeni plūca uzvaras laurus 2023. gada Latvijas čempionātā badmintonā, kas 4. un 5. februārī norisinājās Ķekavas sporta kompleksā.

Savukārt jauktajās dubultspēlēs pārī ar rīdzinieci Diānu Stogniju Reinis ieguva 6. vietu.

Bez Reiņa Kraukļa sacensībās piedalījās vēl septiņi RTU sportisti. No viņiem 4. vietu vīriešu dubultspēlēs izcīnīja Roberts Renārs Miščenko (Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes (MTAF) 1. kurss) pārī ar rīdzinieku Edžu Meirānu, savukārt jauktajās dubultspēlēs pārī ar Eiprilu Briedi Roberts Renārs ieguva 5. vietu, bet vīriešu vienspēlēs – 8. vietu.

Kārlis Stafeckis (Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultātes (EVIF) maģistrantūras 2. kurss) pārī ar rīdzinieku Jāni Mētru vīriešu dubultspēlēs ierindojās 13. vietā, jauktajās dubultspēlēs pārī ar rīdzinieci Agati Solovjovu – 25. vietā, un vīriešu vienspēlēs – arī 25. vietu.

Savukārt sieviešu dubultspēlēs RTU absolventei Terēzei Kiršolcai pārī ar Inesi Preinbergu – 11. vieta, Elīnai Fjodorovai (Inženierekonomikas un vadības fakultātes maģistrantūras 1. kurss) pārī ar Katrīni Vasiļjevu (RTU Latvijas Jūras akadēmijas 4. kurss) – 14. vieta, bet vīriešu vienspēlēs RTU badmintona komandas trenerim Uģim Briedim – 13. vieta.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

8. februāris, 2023 plkst. 13:57