RTU asociētais profesors Uģis Briedis – pārliecinošs līderis Baltijas Senioru čempionātā badmintonā

17. jūnijs, 2019
.
.
.
Foto - Latvijas Badmintona federācija

Ar divām zelta medaļām no Baltijas Senioru čempionāta badmintonā, kas 15. jūnijā norisinājās Lietuvā, ir atgriezies Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Dizaina tehnoloģiju institūta asociētais profesors un RTU Sporta centra badmintona treneris Uģis Briedis.

Vīriešu vienspēlēs +45 grupā viņš pārliecinoši izcīnīja 1. vietu un tikpat pārliecinoši, nezaudējot nevienu setu, pārī ar Kristīni Martinsoni uzvarēja jauktajās dubultspēlēs +45 grupā. Rezultātā U. Briedis ar divām zelta medaļām kļuva par čempionāta titulētāko spēlētāju.

Kopumā Baltijas Senioru čempionātā badmintonā piedalījās 154 seniori – 15 no Latvijas, 32 no Igaunijas, 2 no Polijas, bet pārējie 105 – no Lietuvas.

Plašāka informācija – Latvijas Badmintona federācijas mājaslapā.