RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU asociētais profesors pārstāvēs Latviju Pasaules čempionāts badmintonā senioriem

30. jūlijs, 2019
Foto - Pixabay

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Dizaina tehnoloģiju institūta asociētais profesors, badmintona treneris Uģis Briedis Polijā piedalīsies Pasaules čempionāts badmintonā senioriem, pārstāvot Latviju un universitāti.

2019. gada Pasaules čempionāts badmintonā (Yonex BWF World Senior Badminton Championship) senioriem notiks no 4. līdz 11. augustam Polijas pilsētas Katovices galvenajā arēnā «Spodek». Dalību grandiozajā pasākumā ir pieteikuši vairāk kā 1500 badmintonisti no visas pasaules.

U. Briedis sacensības sāks 4. augustā vienspēļu kategorijā pret spēlētāju Tero Lehtosāri (Tero Lehtosaari) no Somijas, bet tās pašas dienas vakarā pārī ar citu Latvijas badmintonistu Mārtiņu Kažemaku spēkosies pret pāri no Čehijas un Slovākijas. Nākamajā dienā, 5. augustā, RTU asociētais profesors jauktajā dubultspēlē ar Kristīni Martinsoni cīnīsies ar pāri no Spānijas.

Pasaules čempionāts badmintonā notiek kopš 2003. gada. Tajā piedalās spēlētāji vecumā virs 35 gadiem. Iepriekšējos gados čempionāts noticis Bulgārijā, Malaizijā, Taivānā, Spānijā, Kanādā, Turcijā, Zviedrijā un Indijā.

Papildu informācija.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments