RTU absolventam Valērijam Valinščikovam bronza «Sportland» kausa izcīņā

.
.
.
Foto - Pixabay

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) absolvents vieglatlēts Valērijs Valinščikovs ieguva 3. vietu «Sportland» kausa izcīņā, kas 5. februārī norisinājās Valmierā.

Valērijs 3. vietā ierindojās 200 m distancē (22,11), savukārt 60 m distancē viņam 7. vieta (7,06).

Kārlis Degins arī startēja 200 m skrējienā, iegūstot 5. vietu (22,21), un arī Daniela Lasmane šajā pašā distancē palika piektā (26,29), savukārt 60 m viņa ierindojās 10. vietā (7,89).

Gvido Miezers 400 m palika divpadsmitais (52,62), savukārt Veronika Masjuka 1500 m – četrpadsmitā (5:00,48).

Šajās sacensībās bija daudz lielāka konkurence, jo piedalījās arī Lietuvas sportisti, tāpēc RTU vieglatlētiem bija grūtāk izcīnīt godalgotas vietas.

Nākamais starts RTU sportistiem gaidāms 18.–19. februārī Valmierā, kur norisināsies Latvijas čempionāts vieglatlētikā.

6. februāris, 2023 plkst. 10:45