RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

Rektora kausā florbolā triumfē enerģētiķi

17. maijs, 2019
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva

Ar Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes (EEF) komandas uzvaru noslēdzies Rektora kausā florbolā.

Kausa finālposmā startēja regulārā turnīra četras labākās vienības. EEF komanda par čempioniem kļuva vien spēles pēdējā minūtē, kad pēc Rainera Miķelsona (RTU/Rockets spēlētājs) gūtiem vārtiem izvirzījās vadībā pār RTU Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes (ETF) komandu. Spēle tika noslēgtu ar rezultātu 13:10.

Galvenais tiesnesis Imants Lastovskis izceļ R. Miķelsonu — EEF komandas līderi un turnīra rezultatīvāko spēlētāju. Viņš finālā izcēlās ar septiņiem gūtiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm.

ETF komandai fināla cīņa bija pirmais zaudējums visā turnīrā. Rektora kausa pusfināli komanda demonstrēja iespaidīgu spēli pret RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte (DITF), uzveicot to ar rezultātu 23:0.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

17. maijs, 2019 plkst. 11:00