RTU Sporta centrs

Notiks pirmais Latvijas studentu čempionāts e-basketbolā

10. novembris, 2020
Foto - Pixabay

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti un RTU Inženierzinātņu vidusskolas 10.-12.klases skolēni aicināti līdz 16.novembrim pieteikties Pirmajam Latvijas studentu čempionātam e-basketbolā, kur sacensībām tiks izmantota video spēle NBA 2k21 uz PlayStation konsoles.

Sacensībās no 23.novembra līdz 18.decembrim aicināts iesaistīties ikviens Latvijas students un vidusskolēns, aizpildot pieteikuma anketu (līdz 16.novembrim ieskaitot), jo katrs dalībnieks turnīrā piedalīsies individuāli. Sākumā tiks izspēlēts grupu turnīrs, bet pēc tam norisināsies izslēgšanas spēles, kurās no katras grupas tiks grupas 1. vietas ieguvējs, kā arī labākie grupu 2. vietas ieguvēji. Precīza izspēļu kārtība tiks paziņota pēc pieteikuma termiņa beigām.

Sacensību nolikums.

Dalības maksa turnīrā ir 5.00 EUR, kuru līdz 16. novembrim (dalības maksai jābūt organizatora kontā) jāpārskaita uz biedrības «Latvijas Universitātes sports» bankas kontu LV18UNLA0002300700316 ar norādi maksājuma mērķī — «Dalība Pirmajā Latvijas studentu e-basketbola čempionātā».

Organizatori arī informē, ka, lai varētu piedalīties turnīrā, katram dalībniekam turnīra laikā vismaz reizi nedēļā būs jāveic kāda sportiska aktivitāte, kuras laikā tiek sadedzinātas vismaz 1000 kilokalorijas. Veiktā aktivitāte jāpiefiksē ar kādu no sporta lietotnēm pēc izvēles un jāiesniedz turnīra galvenajam tiesnesim.

Vairāk informācija pieejama organizatora mājas lapā.

Pirmo Latvijas studentu čempionātu e-basketbolā organizē biedrība «Latvijas Universitātes sports», sadarbībā ar Latvijas Augstskolu sporta savienību.

10. novembris, 2020 plkst. 14:25