Notiks Latvijas čempionāts badmintonā

28. janvāris, 2019
Foto - Pixabay

2. un 3. februārī Ķekavas Sporta centrā notiks 2019. gada Latvijas čempionāts badmintonā, kurā piedalīsies arī RTU pārstāvji.

Sacensību pirmajā dienā plānots dubultspēļu un jaukto dubultspēļu turnīrs, bet otrajā dienā — sieviešu un vīriešu vienspēļu turnīri.

RTU Latvijas čempionātā pārstāvēs trīs studenti. MLĶF bakalaura 2. kursa studente Annija Kuzma startēs sieviešu vienspēlēs un dubultspēlēs. BIF bakalaura 3. kursa students Reinis Krauklis piedalīsies vīriešu vienspēlēs, dubultspēlēs un jauktajās dubultspēlēs. Tieši uz Reiņa startu tiek liktas vislielākās cerības.

EEF bakalaura 4. kursa students Kārlis Stafeckis startēs vīriešu dubultspēlēs un jauktajās dubultspēlēs. RTU mācībspēkus vīriešu vienspēlēs un jauktajās dubultspēlēs pārstāvēs MLĶF Dizaina tehnoloģiju institūta docents un vadošais pētnieks Uģis Briedis.

Visas fināla spēles varēs skatīties kanālā sportacentrs.com Sportacentrs.com.

28. janvāris, 2019 plkst. 13:10