RTU Sporta centrs

Noslēdzoties RTU Rektora kausa izcīņas sacensībām, noskaidrotas sportiskākās RTU fakultātes

7. jūnijs, 2019
Foto - Elīna Karaseva

RTU Rektora kausa izcīņā dažādās disciplīnās piedalījās visu deviņu RTU fakultāšu komandas. Arhitektūras fakultātes, Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes un E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte startēja apvienotā komandā.

Vislabākos rezultātus kopvērtējumā šogad uzrādījuši RTU Būvniecības inženierzinātņu studenti.

Otrajā vietā ierindojušies Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes studenti, aiz sevis atstājot Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāti.

6. aprīlī Dekānu padomes sēdē RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis kopā ar RTU Sporta centra direktoru Egonu Lavendeli un viņa vietnieci Sanitu Sveili svinīgi sveica visu fakultāšu studentu pašpārvalžu pārstāvjus un pasniedza uzvarētājiem ceļojošo RTU Rektora kausu.

7. jūnijs, 2019 plkst. 19:02