RTU Sporta centrs

Noslēdzies trešais un ceturtais Pasaules kausa posms bobslejā

30. novembris, 2020
Foto - Viesturs Lācis (bobslejs.lv)

Aizvadītajās brīvdienās Siguldā norisinājās trešais un ceturtais Pasaules kausa posms bobslejā vīriešu divniekiem, kurā piedalījās arī Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) students — pilots Ralfs Bērziņš.

Pirmajā sacensību dienā Ralfs Bērziņš ar savu komandas biedru Edgaru Nemmi startēja kā desmitie. Pēc diviem veiktiem braucieniem šī divnieku ekipāža ieņēma 9. vietu.

Savukārt otrajā sacensību dienā Ralfs Bērziņš startēja pārī ar Arni Bebrišu. Pēc pirmā brauciena viņi bija sestie un šo pozīciju nosargāja arī pēc otrā brauciena.

«Nav slikts sezonas sākums kopumā, bet daļēji tas arī saprotams, sava trase, daudz te braukts. Otrajā braucienā gan rupji kļūdījos startā. Ledus ir ļoti, ļoti ātrs. Ledus meistari labi pastrādājuši, gaisa temperatūra arī tuvu nullei, pašam gan arī bija dažas kļūdiņas,» — atzina Ralfs Bērziņš.

Pasaules kausa kopvērtējumā Ralfs Bērziņš šobrīd ieņem 6. vietu.

Foto galerija

Pasaules kausa turpinājumu gaidām pēc divām nedēļām Īglsas trasē Austrijā, kur arī norisināsies divi posmi. Mūsējie gan dīkā nesēdēs — Vitenburgā, Vācijā jaunnedēļ norisināsies sezonas pirmais posms Eiropas kausā. Tur jau šonedēļ trenējās mūsu jaunais pilots — RTU students Dāvis Kaufmanis. Viņam pavisam drīz pievienosies arī Ralfs Bērziņš un pārējās komandas.

30. novembris, 2020 plkst. 10:36