Noskaidroti sportiskā izaicinājuma uzvarētāji

27. maijs, 2020
Foto - Rīgas Tehniskā universitāte

26. maijā īsi pirms pusnakts noslēdzās RTU Sporta centra organizētais sportiskais izaicinājums «Endomondo» aplikācijā, kurā ikviens RTU darbinieks un studējošais varēja izmēģināt spēkus trīs dažādos izaicinājumos, fiksējot ikdienā noietos, noskrietos un ar velo nobrauktos kilometrus.

Soļošanas izaicinājumā visgarāko distanci mēneša laikā mērojusi Līva Jodzēviča no Iepirkumu nodaļas (643,02 km). Otrajā vietā ierindojusies Linda Auziņa no Projektu finanšu vadības nodaļas (620,99 km), bet trešā ir Iveta Benga no Iepirkumu nodaļas (551,31 km). Nepārspēta skriešanas disciplīnā ir EVIF Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūta vadošā pētniece Indra Muižniece (324,98 km). Otrais labākais rezultāts šajā izaicinājuma kategorijā ir BIF Būvražošanas institūta pētniecei Elīnai Baronei (212,85 km), savukārt MLĶF Organiskās ķīmijas tehnoloģijas institūta  zinātniskais asistents Rūdolfs Beļaunieks ar 137,87 noskrietiem km ir trešajā vietā.

Pārliecinošs uzvarētājs velo izaicinājumā no darbinieku vidus ir MLĶF Silikātu materiālu institūta pētnieks Artūrs Plūdons (997,06 km). Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūta zinātniskajai asistentei Viktorijai Babičai 558,57 nobrauktie km garantējuši otro vietu, bet Indra Muižniece šajā izaicinājumā ir palikusi trešā (359,58 km), tomēr jāņem vērā, ka viņa vienlaikus guvusi uzvaru skriešanas kategorijā.

Studentu sacensībās soļošanas izaicinājumā pirmo vietu ieņem Elīza Marija Gailīte (IEVF, 620,94 km). Otrā ir Evika Apine (BIF, 492,05 km), bet trešā – Olga Timofejeva (BIF, 490,92 km).

Skriešanas izaicinājumā nepārspēts palicis Aleksis Vīns (BIF, 320,12 km), aiz sevis atstājot Montu Lokmani (ETF, 238,64 km) un Agniju Praškeļeviču (MTAF, 217,05 km).

Čaklākā velobraucēja titulu izcīnījis ETF students Mārcis Kalniņš (896,64 km). Otrajā vietā – BIF studente Asnate Egle (847,07 km). Trešais labākais ir Mārcis Kristaps Spalle (MLĶF, 843,90 km).

RTU Sporta centrs saka lielu paldies visiem dalībniekiem un ar uzvarētājiem sazināsies personīgi, lai vienotos par balvu saņemšanu. Neskaidrību vai jautājumu gadījumā, dalībnieki lūgti rakstīt  e-pastu: .

Kopumā sportiskajā izaicinājumā piedalījās 72 kolēģi un 225 studējošie, mērojot gana iespaidīgu distanci – 30664 km. Skaitliski izaicinājumā piedalījās vairāk studentu nekā darbinieku, tomēr noieto, noskrieto un nobraukto kilometru skaits, kā arī uzvarētāju rezultāti rāda, ka RTU ir un paliek sportiska augstskola.

27. maijs, 2020 plkst. 23:07