RTU Sporta centrs

Noskaidroti novembra sportiskā izaicinājuma uzvarētāji

1. decembris, 2020
Foto - Pixabay

30.novembrī īsi pirms pusnakts noslēdzās RTU Sporta centra organizētais sportiskais izaicinājums «Endomondo» aplikācijā, kurā ikviens RTU darbinieks un studējošais varēja izmēģināt spēkus trīs dažādos izaicinājumos, fiksējot ikdienā noietos, noskrietos un ar velo nobrauktos kilometrus.

Kopumā sportiskajā izaicinājumā piedalījās 82 kolēģi, mērojot 8283 km. Savukārt 342 studējošie mēneša laikā pieveikuši 25052 km.

Soļošanas izaicinājumā līderpozīcijā ir MLĶF Vispārīgās ķīmijas tehnoloģijas institūta pētniece Līga Stīpniece. Līga mēneša laikā nosoļojusi 559,34km. Otrajā vietā ierindojusies Zinātniskās darbības projektu nodaļas projekta vadītāja Inga Raginska, kuras kontā ir 505,26 km, bet trešais čaklākais soļotājs ir MTAF Mašīnbūves un mehatronikas katedras pētnieks Armands Leitāns. Armanda pārgājienu distance - 470 km.

Nepārspēts skriešanas disciplīnā ir EVIF Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūta vadošais pētnieks Aleksandrs Suzdaļenko. Viņš noskrējis 273,5 km. Otrs labākais rezultāts šajā izaicinājuma kategorijā - 265,68 km - ir MLĶF Funkcionālo materiālu tehnoloģiju zinātniskā laboratorijas vadošajam pētniekam Kasparam Mālniekam. Savukārt EVIF Enerģētikas institūta vadošais pētnieks Romāns Petričenko ar 182,32 noskrietiem km ir ierindojies trešajā vietā.

Pārliecinošs uzvarētājs velo izaicinājumā ir MLĶF Silikātu materiālu institūta pētnieks Artūrs Plūdons. Viņš novembrī pieveicis 857,15 km garu distanci. EVIF Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūta zinātniskajai asistentei Viktorijai Terjanikai 324,96 nobrauktie km garantējuši otro vietu. IEVF Muitas un nodokļu katedras asociētais profesors Māris Jurušs izaicinājuma kopvērtējumā ierindojās ceturtajā vietā. Tomēr, ņemt vērā to, ka trešās vietas ieguvējs ir kādas kolēģes vīrs un RTU absolvents nevis RTU darbinieks, kurš izaicinājumā piedalījies prieka pēc, RTU Sporta centrs Māri ir ierindojis uz pjedestāla trešajā vietā.

RTU Studentu parlaments, apkopojot «Starpfakultāšu studentu kausa» dalībnieku veiktās aktivitātes mēneša garumā, noteica šādu kopvērtējumu:

1. Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte;
  2. Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte;
  3.  Inženierekonomikas un vadības fakultāte;
  4. Būvniecības inženierzinātņu fakultāte;
  5. Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte;
  6. Arhitektūras fakultāte + E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte;
  7. Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte;
  8. Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte.

Liels paldies visiem dalībniekiem! Ar uzvarētājiem RTU Sporta centrs sazināsies personīgi, lai vienotos par balvu saņemšanu. Neskaidrību vai jautājumu gadījumā, dalībnieki lūgti rakstīt e-pastu .

RTU Sporta centrs turpinās šo tradīciju un jau jaunā gada pirmajā pusē veidos jaunus izaicinājumus.

1. decembris, 2020 plkst. 13:55