Norisināsies RTU nakts turnīrs florbolā - studenti aicināti pieteikt komandas

16. februāris, 2018
Foto - Pixabay

RTU Sporta centrs sadarbībā ar RTU Studentu parlamentu organizē RTU nakts turnīru florbolā. Sacensības norisināsies šī gada 13.,14. un 20.martā Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala, Ķīpsalas iela 8, Rīga. Spēļu sākums plkst. 18.30.

• Komandu pieteikumi dalībai Turnīrā tiek veikti aizpildot elektronisko pieteikuma anketu.
  • Studenti komandas veido patstāvīgi, neatkarīgi no fakultātes un kursa, kurā studenti studē.
  • Komanda Turnīram var pieteikt 20 (divdesmit) spēlētājus. Dalībnieks drīkst spēlēt tikai vienā komandā.
  • Sacensībās tiks apbalvoti 1., 2., un 3. vietu ieguvēji un vērtīgākie spēlētāji ar veicināšanas balvām.

Sacensību nolikums

Pieteikuma anketa

Nenokavē, piesakies jau tagad! Sacensību pieteikumi tiks pieņemti līdz 4.martam.

Jautājumu gadījumā par pieteikumu procesu, interesēties pie RTU Studentu parlamenta Sporta un Kultūras nodaļas vadītājas Paulas Krastiņas, rakstot , vai zvanot 29166079.

Jau martā norisināsies RTU nakts turnīrs florbolā

16. februāris, 2018 plkst. 12:00