RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

Nobalso par RTU studenti florbolisti Lauru Gaugeri!

5. oktobris, 2021
Foto - Floorball.lv

«Šī ir iespēja atbalstīt florbolu un spēlētāju,» saka Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studente florboliste Laura Gaugere, kura piedalās portāla Tvnet tradicionālajā sociālajā projektā, kur ar portāla lietotāju balsojumu tiks noskaidrots, kuri sportisti un treneri saņems 1000 eiro stipendiju, lai varētu savienot profesionālo sportu ar studijām.

Laura RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātē studē «Uzņēmējdarbības loģistiku» un vienlaikus spēlē Latvijas sieviešu U19 florbola izlasē, bet ikdienā trenējas florbola komandā «Rubene».

Lauras ceļš šajā sporta veidā sākās nejauši – viņas dzimtajā Kocēnu novadā 2005. gadā sākās florbola treniņi, un, tā kā tas bija vienīgais sporta veids, kurā tolaik Kocēnos varēja trenēties, tad Laura sāka nodarboties ar florbolu.

Viņas mērķis – spēlēt kādā komandā aiz Latvijas robežas. Pēc 12. klases bija šāda iespēja, diemžēl tā palika nerealizēta pandēmijas dēļ. Patlaban Laura ir nolēmusi pabeigt studijas un tikai pēc tam meklēt sportošanas iespējas ārzemēs, jo uzskata, ka sportistam tomēr ir nepieciešama arī laba izglītība kādā konkrētā jomā. «Ir svarīgi iegūt izglītību, lai varētu strādāt, jo līdz cik gadiem sportosi? Būs jādomā kas cits, ko darīt,» uzskata Laura.

Viņa ir aktīva RTU studente – darbojas gan pašpārvaldē, gan Studentu parlamentā un gan studijas, gan ārpusstudiju aktivitātes vēl pamanās savienot ar sportu. «Ļoti svarīga ir laika plānošana, prasme saņemties, apņēmība. Ja ieplānots, tad jāiet un jāizdara,» saka Laura.

Nobalso par Lauru!

Balsot par sportistēm var reizi 24 stundās. Balsojums noslēgsies 31. oktobrī plkst. 23.59.

Tvnet sociālā projekta galvenais mērķis ir atbalstīt jaunos sportistus, kuriem ir vēlme studēt un apvienot studijas ar lielo sportu. Sportistam izglītība ir ļoti svarīga, jo sportista karjera ir īsa. Ideja radās basketbola leģendai Valdim Valteram, ņemot vērā viņa pieredzi.

Dalībai trešās sezonas projektā attiecīgo sporta veidu federācijas ir izvirzījušas astoņas sportistes un tikpat daudz sportistu, kā arī trenerus. Katrā kategorijā pirmo trīs vietu ieguvēji saņems stipendiju 1000 eiro apmērā.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

5. oktobris, 2021 plkst. 19:28