RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

Latvijas XXVIII Universiāde tiks atklāta ar sacensībām Pludmales volejbolā

10. oktobris, 2017

Starts Latvijas XXVIII Universiādei tiks dots ar studentu sacensībām pludmales volejbolā, kas norisināsies šā gada 29.Oktobrī, Rīgā, “O - SANDS” pludmales volejbola laukumos, Elektrum Olimpiskajā sporta centrā (Grostonas iela 6b). Sacensību sākums plkst. 10:00. Komandu reģistrācija no plkst. 9:30 - 9:45.

Sacensības norisināsies vīriešu un sieviešu konkurencē. Turnīrā var piedalīties visi pludmales volejbola interesenti, kuri studē kādā no Latvijas augstskolām. Maksimālais komandu skaits, kas var pieteikties ir 32 komandas (16 sieviešu un 16 vīriešu komandas), tāpēc priekšroka būs komandām, kuras pieteiksies ātrāk.

Es studēju, es sportoju, es uzvaru!

Sacensības organizē Latvijas Augstskolu sporta savienība sadarbībā ar SIA “O-Sands”.

Latvijas Augstskolu sporta savienība

10. oktobris, 2017 plkst. 11:40