RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

Latvijas Olimpiskā akadēmija aicina studentus piedalīties eseju konkursā “Spilgtākā personība Latvijas sportā 100 gados”

1. februāris, 2018
Foto - Pixabay

Latvijas Olimpiskā akadēmija (LOA) izsludina eseju konkursu ikvienam vecumā no 20 līdz 35 gadiem, kurš brīvi komunicē latviešu un angļu (vai franču) valodā.  Konkursa esejas tēma - “Spilgtākā personība Latvijas sportā 100 gados”.

Eseja kopā ar CV un sertifikātu, kas apliecina angļu vai franču valodas prasmi LOA jāiesniedz līdz šā gada 9.februārim nosūtot to visu uz e-pastu .

Eseju konkursa nolikums

Diviem labākajiem eseju autoriem - puisim un meitenei  būs iespēja 2 nedēļas piedalīties Starptautiskās Olimpiskās akadēmijas 58. Starptautiskajā Jauniešu sesijā, kas no 2018.gada 16. līdz 30.jūnijam notiks Olimpijā, Grieķijā.

Konkursa mērķis ir veicināt, popularizēt un atbalstīt Latvijas iedzīvotāju, jo īpaši jaunatnes, zināšanas, izpratni un interesi par Olimpisko kustību Latvijā un pasaulē. Radīt interesi par sasniegumiem sportā, kā arī izzināt, aprakstīt, izteikt savas domas, viedokli un ieceres.

Papildus informāciju var iegūt sazinoties ar LOA izpilddirektori Antru Gulbi, zvanot 6754341428365959 , vai rakstot .

Latvijas Augstskolu sporta savienība

1. februāris, 2018 plkst. 10:00