RTU Sporta centrs

Latvijas komandu čempionātā šahā RTU pārstāv trīs komandas

17. novembris, 2017
Foto - Pixabay

Šovakar, plkst. 18, Rīgas Šaha skolā sāksies Latvijas komandu čempionāts šahā, un tas turpināsies līdz pat 20. novembra vakaram. Rīgas Tehnisko universitāti (RTU) čempionātā šogad pārstāv trīs komandas. Latvijas komandu čempionāts šahā ir augstākā līmeņa šāda veida notikums Latvijā, un čempionāta rezultātiem būs iespējams sekot līdzi šaha rezultātu serverī chess-results.com. Sacensību partijām tiešraidē būs iespējams sekot Latvijas Šaha federācijas mājaslapā.

RTU komandu čempionātā pārstāv Egons Lavendelis (2283 Elo punkti), Aloizas Kveinis (2545 Elo punkti), Aleksandrs Volodins (2468 Elo punkti), Laura Rogule (2354 Elo punkti), Valdis Troņenkovs (2306 Elo punkti), Kristaps Kalniņš (2312 Elo punkti) un Katrīna Amerika (2218 Elo punkti).

RTU pārstāv arī «RTU/Juniors» komanda, kas sastāv no studentiem un absolventiem – Ēriks Mieriņš (2172 Elo punkti), Mihails Gutmans (2151 Elo punkti), šā gada Latvijas studentu šaha vicečempions Aleksis Vīns (1974 Elo punkti), Viktors Atrohovs (2083 Elo punkti), Kārlis Daģis (2013 Elo punkti), Juris Krastiņš (1840 Elo punkti), Jānis Bagātais (1749 Elo punkti) un Marta Kāne (1841 Elo punkti).

Čempionātā RTU pārstāv arī «RTU/Wasa» komanda, kas ir RTU sadarbības projekts ar zviedru šaha klubu «Wasa SK».

Balstoties uz šobrīd publicēto informāciju, starta sarakstā pēc reitinga RTU komandai ir ceturtais numurs, «RTU/Juniors» – 11., savukārt «RTU/Wasa» – pirmais.

Turnīrs tiks rīkots pēc Šveices sistēmas septiņās kārtās.

17. novembris, 2017 plkst. 14:00