RTU Sporta centrs

Latvijas bobsleja izlasē Pasaules kausa posmos Siguldā piedalīsies divi RTU studenti

19. novembris, 2020
Foto - Viesturs Lācis (bobslejs.lv)

Latvijas bobsleja izlasē Pasaules kausa posmos Siguldā piedalīsies pieci latviešu piloti, tostarp divi Rīgas Tehniskās universitātes studenti – Ralfs Bērziņš un Dāvis Kaufmanis.

Latvijas bobsleja komandas galvenais treneris Sandis Prūsis prognozē, ka visos četros posmos piedalīsies Oskara Ķibermaņa un Ralfa Bērziņa pilotētie divnieki, tomēr piesardzīgi piebilstot, ka viss var mainīties vienā mirklī. Pirmajā nedēļas nogalē vienos mačos trešā divnieka pilots būs Dāvis Kaufmanis, otros - Emīls Cipulis.

Šosezon Pasaules kausā paredzēti 12 posmi divniekiem un tikai četri četrinieku ekipāžām.

Pasaules kausa 2020./2021.gada sezona bobslejā un skeletonā sāksies tieši Siguldā, turklāt mači notiks divas nedēļas pēc kārtas - no 20. līdz 22. un no 27. līdz 29. novembrim.

Vairāk informācijas pieejama Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas mājaslapā.

19. novembris, 2020 plkst. 11:06