RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

Latvijā notiek starptautiskās SELL studentu sporta spēles

20. maijs, 2022
Foto - https://sellgames2022.com/

No 20. līdz 22. maijam Latvijā pulcēsies un spēkiem mērosies sportiskākie studenti, jo šogad Latvijā notiek tradicionālās starptautiskās SELL studentu spēles. Spēlēs piedalīsies vairāk nekā 1200 dalībnieku, sacenšoties 14 sporta veidos. No RTU spēlēs piedalīsies 145 sportisti, startējot 13 sporta veidos.

Sacensību pirmajā dienā, 20. maijā, sacensības notiks deviņos sporta veidos - volejbolā, basketbolā, šahā, spēka trīscīņā, florbolā, futbolā (7x7), vieglatlētikā, peldēšanā un badmintonā, savukārt džudo paredzēta svēršanās.

20. maijā «Rimi» Olimpiskajā centrā sacensības notiks basketbolā, volejbolā, spēka trīscīņā, florbolā un futbolā. Savukārt Rīgas Šaha federācijas telpās sāksies pirmie šaha mači, bet RTU Ķīpsalas peldbaseinā – sacensības peldēšanā. Savukārt Ogres stadionā spēkiem mērosies vieglatlēti.

Dienas kulminācija iecerēta plkst.20. «Rimi» Olimpiskā centra lielajā sporta spēļu zālē, kur notiks atklāšanas ceremonija.

Sestdien notiks sacensības 3x3 basketbolā, pludmales volejbolā, galda tenisā un orientēšanās sportā.

SELL spēles ik gadu pārmaiņus organizē Somija, Igaunija, Lietuva un Latvija.

Informāciju par šā gada sacensībām iespējams iegūt spēļu mājaslapā, kā arī sociālajos medijos Facebook un Instagram.

XXXVII SELL studentu spēles organizē Latvijas Augstskolu sporta savienība (LASS) sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju, Rīgas domi, Latvijas Olimpisko komiteju un Latvijas universitātēm.

Sacensību norisi atbalsta «Baltic Travel Group», Rīgas Tūrisma un investīciju aģentūra, Jāņa Rozes apgāds, «Gigants», «Sporta punkts», «Muesli Gracia», «Rahbarber» un citi individuālie atbalstītāji.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

20. maijs, 2022 plkst. 9:10