RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

Atceltas visas studiju un sporta nodarbības RTU studentiem

26. marts, 2020
Foto - Pixabay

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU), sākot no piektdienas, 13. marta, atceļ visas studiju nodarbības. Šāds lēmums pieņemts, jo Latvijas valdība valstī ir izsludinājusi ārkārtas situāciju, lai ierobežotu «Covid-19» vīrusa izplatību.

RTU šobrīd izvērtē iespēju daļu studiju procesa nodrošināt attālināti, izmantojot digitālos saziņas līdzekļus.

Lūgums visiem regulāri sekot līdzi informācijai un turpmākiem norādījumiem ORTUSā, RTU mājaslapā un oficiālajos sociālo tīklu profilos.

No 13.marta atceltas arī visas RTU Sporta centra plānotās sporta nodarbības, sporta komandu treniņi, individuālie trenažieru zāles apmeklējumi.

Šobrīd, kad klātienes sporta nodarbības ir atceltas, informējam studentus, kuri 2019./2020.st.g. pavasara semestrī ir izvēlējušies Brīvās izvēles priekšmetu jeb C daļas kursu «Sports», ka pēc tam, kad nodarbību process tiks atsākts, tad ieskaites saņemšanai kopumā būs jāapmeklē 15 nodarbības (20 nodarbību vietā). Ja kādam studentam nepieciešams ieskaiti saņemt ātrāk (piemēram, saistībā ar noslēguma darba aizstāvēšanu, vai arī RTU partneruniversitāšu studentiem), tad lūgums rakstīt uz  un pamatot, kādēļ ieskaites saņemšana ir nepieciešama ātrāk, kā arī minēt Jūsu izvēlēto sporta veidu. Katrs gadījums tiks izskatīts kopā ar Sporta centra direktoru.

Pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” un RTU rektora izdoto rīkojumu "Par epidemioloģiskās drošības pasākumiem saistībā ar COVID-19 izplatību", lai mazinātu RTU studējošo, personāla un apmeklētāju veselības apdraudējuma risku, no 15.marta RTU Sporta centra trenažieru zāle tiek SLĒGTA publiskam apmeklējumam! Visi trenažieru zāles abonementi, kas tika iegādāti līdz 13.03.2020., tiks pagarināti par neizmantotu dienu/reižu skaitu pēc ārkārtas situācijas beigām. Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu

Saziņai ar RTU Sporta centra administrāciju, lūgums izmantot e-pastu  vai Facebook lapu.

Uz doto brīdi informējam, ka lielākoties visas sacensības sporta komandām, pēc konkrēto sporta veidu federāciju lēmumiem, uz nenoteiktu laiku ir atceltas. Tāpat uz nenoteiktu laiku ir atceltas RTU Rektora kausa sacensības volejbolā, basketbolā un florbolā.

Sekojiet līdzi informācijai RTU Sporta centra mājaslapā un Facebook lapā.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

26. marts, 2020 plkst. 0:07