RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

Atceltas visas studiju un sporta nodarbības RTU studentiem

26. marts
Foto - Pixabay

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU), sākot no piektdienas, 13. marta, līdz 14. aprīlim atceļ visas studiju nodarbības. Šāds lēmums pieņemts, jo Latvijas valdība valstī ir izsludinājusi ārkārtas situāciju, lai ierobežotu «Covid-19» vīrusa izplatību.

RTU šobrīd izvērtē iespēju daļu studiju procesa nodrošināt attālināti, izmantojot digitālos saziņas līdzekļus.

Lūgums visiem regulāri sekot līdzi informācijai un turpmākiem norādījumiem ORTUSā, RTU mājaslapā un oficiālajos sociālo tīklu profilos.

No 13.marta līdz 14.aprīlim atceltas arī visas RTU Sporta centra plānotās sporta nodarbības, sporta komandu treniņi, individuālie trenažieru zāles apmeklējumi (jebkuram klientam) un individuālie peldbaseina apmeklējumi.

Pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” un RTU rektora izdoto rīkojumu "Par epidemioloģiskās drošības pasākumiem saistībā ar COVID-19 izplatību", lai mazinātu RTU studējošo, personāla un apmeklētāju veselības apdraudējuma risku, no 15.marta līdz 14.aprīlim RTU Sporta centra trenažieru zāle tiek SLĒGTA publiskam apmeklējumam!

PapildinājumsVisi trenažieru zāles abonementi, kas tika iegādāti līdz 13.03.2020., tiks pagarināti par neizmantotu dienu/reižu skaitu pēc ārkārtas situācijas beigām. Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu

Saziņai ar RTU Sporta centra administrāciju, lūgums izmantot e-pastu  vai Facebook lapu.

Uz doto brīdi informējam, ka lielākoties visas sacensības sporta komandām, pēc konkrēto sporta veidu federāciju lēmumiem, uz nenoteiktu laiku ir atceltas. Tāpat līdz 14.aprīlim ir atceltas arī RTU Rektora kausa sacensības volejbolā, basketbolā un florbolā.

Sekojiet līdzi informācijai RTU Sporta centra mājaslapā un Facebook lapā.

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments