RTU Sporta centrs

Ar RTU sportistu dalību noslēdzies Latvijas čempionāts badmintonā

13. oktobris, 2021
Foto - Pixabay

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) badmintonisti 9. un 10. oktobrī piedalījās 2021. gada Latvijas čempionātā badmintonā, kas norisinājās Talsu sporta namā.

Vīriešu vienspēlē 59 Latvijas labāko vienspēļu spēlētāju konkurencē RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes (MLĶF) Dizaina tehnoloģiju institūta asociētais profesors un RTU komandas treneris Uģis Briedis izcīnīja 6. vietu, savukārt Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultātes 4. kursa bakalaura students Kārlis Stafeckis – 11. vietu.

Arhitektūras fakultātes maģistrantūras 1. kursa studente Terēze Balode sieviešu dubultspēlēs pārī ar Inesi Preinbergu 13 pāru konkurencē ieņēma 7. vietu un jauktajā dubultspēlē pārī ar Imantu Kelmeru 29 pāru konkurencē – 10. vietu.

Savukārt K. Stafeckis vīriešu dubultspēlē pārī ar Valteru Liepkalnu 25 pāru konkurencē izcīnīja 10. vietu.

Informācija par sacensībām.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments