RTU Sporta centrs

Aicinām Latvijas Riteņbraukšanas federācijas organizētajā līdzjutēju balsojumā atbalstīt RTU studenti Evelīnu Ermani-Marčenko

16. novembris, 2023
Foto - Māris Vancevičs

Aicinām līdz 21. novembrim piedalīties Latvijas Riteņbraukšanas federācijas organizētajā līdzjutēju balsojumā par 2023. gada labākajiem riteņbraucējiem, treneriem un sporta notikumiem un atbalstīt Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes 2. kursa studenti Evelīnu Ermani-Marčenko.

Evelīna ir viena sportistēm, kura pagājušajā studiju gadā, uzsākot studijas RTU, ieguva īpašo sportistiem piešķirto budžeta vietu, kas ļauj veidot duālo karjeru – līdztekus panākumiem sportā iegūtu augstāko izglītību. Šogad Eiropas čempionātā MTB saīsinātajā krosā viņa izcīnījusi 12. vietu. Balsot iespējams vienu reizi no 1 IP adreses portālā sportacentrs.com un vienu reizi Latvijas Riteņbraukšanas federācijas Facebook lapā.

Gada balvas riteņbraukšanas tiks pasniegtas svinīgajā apbalvošanas ceremonijā, kas norisināsies 1. decembrī Ādažu Kultūras centrā. Līdzjutēju balsojums sastādīs vienu trešo daļu no kopējā vērtējuma.

Piedalīties balsojumā

16. novembris, 2023 plkst. 11:48