RTU Inženierzinātņu vēstures pētniecības centrs
RTU Inženierzinātņu vēstures pētniecības centrs

Augstākās tehniskās izglītības vēsture Latvijā

«Augstākās tehniskās izglītības vēsture Latvijā» piektā daļa

Sagaidot RTU 155. gadadienu, klajā laista grāmatas «Augstākās tehniskās izglītības vēsture Latvijā» piektā – noslēdzošā – daļa.

«Augstākās tehniskās izglītības vēsture Latvijā» ceturtā daļa

2011. gada vasarā, ieskandinot RTU 150 gadu jubileju, universitātes autoru kolektīvs laida klajā «Augstākās tehniskās izglītības vēsture Latvijā» 4. daļu.

«Augstākās tehniskās izglītības vēsture Latvijā» trešā daļa

Sagaidot RTU 145. jubileju, autoru kolektīvs 2007. gada rudenī sagatavojis grāmatas «Augstākās tehniskās izglītības vēsture Latvijā» 3. daļu.

«Augstākās tehniskās izglītības vēsture Latvijā» otrā daļa

2004. gada pavasarī dienasgaismu ieraudzīja arī grāmatas otrā daļa, kas aptver laika posmu no 1919. gada rudens līdz 1958. gadam.

«Augstākās tehniskās izglītības vēsture Latvijā» pirmā daļa

Atzīmējot RTU 140. jubileju, augstskola klajā laidusi grāmatu «Augstākās tehniskās izglītības vēsture Latvijā». Līdz ar to pirmo reizi latviešu valodā apskatīta Latvijas augstākās tehniskās izglītības vēsture.