RTU Inženierzinātņu vēstures pētniecības centrs
RTU Inženierzinātņu vēstures pētniecības centrs

Populārzinātnisks izdevums latviešu un angļu valodā «Rīgas Tehniskā universitāte. Pusgadsimts Ķīpsalā»

Grāmatā hronoloģiski atspoguļota Rīgas Tehniskās universitātes studentu pilsētiņas veidošanās un izaugsme Ķīpsalā 50 gadu laikā, iekļaujot vēsturiskas ilustrācijas un dokumentus, kā arī populārzinātnisku aprakstu.

Tas ir populārzinātnisks pētījums, kas tapis, apzinot RTU Vēstures muzeja krājumu, analizējot pieejamos arhīvu, bibliotēku un citu muzeju materiālus un aptaujājot esošos un bijušos RPI / RTU darbiniekus, kuri personīgi piedalījušies Ķīpsalas studentu pilsētiņas tapšanā pagājušajā gadsimtā un piedzīvojuši to dienu notikumus.

Grāmata klajā laista 2018. gada oktobrī.

Grāmatu iespējams iegādāties RTU grāmatnīcā. Cena: 12.88 eiro

ISBN 978-9934-22-130-9 (print)