RTU Inženierzinātņu vēstures pētniecības centrs
RTU Inženierzinātņu vēstures pētniecības centrs

RTU Vēstures muzejā viesojas studenti no Šveices

18. oktobris, 2021

Šodien RTU Inženierzinātņu vēstures pētniecības centra (RTU IVPC) ekspozīcijas zāli apmeklēja Lucernas Lietišķās universitātes (Šveice) studenti, kuri ieradušies Rīgā, lai piedalītos mācību modulī «Real Estate Intensive in Riga 2021». Šis modulis ir daļa no studiju kursa «Starptautiskā nekustamā īpašuma attīstība», ko Šveices studenti apgūst RTU maģistra studiju programmā «Būvuzņēmējdarbība un nekustamā īpašuma vadīšana», iegūstot 2 EKPS. Pasākumu organizē RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma institūts (IEVF BUNĪI) sadarbībā ar Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociāciju un Lucernas Lietišķo universitāti Šveicē. Pirms mācībām viesi apskatīja RTU IVPC ekspozīcijas zāli un iepazinās arī ar RTU vēsturi.

18. oktobris, 2021 plkst. 9:32

Par mums