RTU Liepāja
RTU Liepāja

Humanitāro un mākslas zinātņu centrs

Cilvēks ir atstājis tik paliekošas pēdas gan uz mūsu planētas Zeme, gan ap to, ka var apgalvot – ikvienas esošās problēmas sakne slēpjas valdošajā kultūrā. Šajā tehnoloģiju uzplaukuma laikmetā humanitāro un mākslas zinātņu joma ieguvusi īpašu nozīmi, jo tā formē indivīda attieksmi, spēju analizēt, saskatīt būtisko un vēstīt par to saviem līdzcilvēkiem un citām paaudzēm. Humanitāro un mākslas zinātņu centra programmas ir radītas studentiem, kuri ir gatavi iepazīt gan ideju vēsturi, gan jaunākās tehnoloģijas radošu ieceru realizācijai, studentiem, kuri gatavi būt par studiju procesa līdzveidotājiem un sava personiskās attīstības ceļa meklētājiem. Aicinām pievienoties sudentus, kuri gatavi apgūt jaunas valodas – tostarp audiovizuālos un ķermeņa izteiksmes veidus – savas pasaules robežu paplašināšanai!

Centra vadītāja: Ivita Pelnēna