RTU Liepāja

Atklāta vieslektora Ireka Pjateka fotoizstāde

6. marts
Fotomākslinieks Ireks Pjateks

Šodien, 5. martā, RTU Liepāja 4. stāva vestibilā tika atklāta poļu fotomākslinieka Ireka Pjateka (Irek Piatek) darbu izstāde.

Ireks Pjateks ir Varšavas Sociālo zinātņu universitātes fotomākslas pasniedzējs, kurš kā mācībspēks strādā nesen, bet kā fotogrāfs darbojas jau ilgi. Šajās dienās Ireks Pjateks atrodas RTU Liepāja Erasmus+ mobilitātē un dalās pieredzē ar RTU Liepāja dizaina studentiem.

Par fotoizstādē redzamajiem darbiem mākslinieks stāsta: «Mūsu pilsētai pa vidu tek upe un pāri tai ved tilts. Šo ceļu bieži mēdzu mērot ar velosipēdu, tad arī sapratu, ka gribu redzēto arī fotografēt.»

Vaicāts, vai mākslinieks ir plānojis fotografēt arī Liepāju, viņš atbild: «Ļoti iespējams. Jums ir skaista pilsēta.»

Saistītie tagi:

Simona Laiveniece