Noslēgusies RTU Rektora kausa izcīņa novusā

2. aprīlis, 2018
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva

22.martā, RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes (EEF) vestibilā norisinājās Rektora kausa izcīņa novusā 2018. Sacensībās piedalījās dalībnieki no sešām RTU fakultātēm.

Trīs stundu garajā cīņā tika izspēlēti 120 raundi, kuros neskaitāmas reizes visu noteica pēdējais kauliņš. Šogad pēc apakšgrupu turnīra un izslēgšanas spēlēm, goda pjedestāla augstāko pakāpienu ieņēma Kārlis Ābols (Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte (MTAF), 1.kurss), otrajā vietā — Ritvars Stalidzāns (Būvniecības inženierzinātņu fakultāte (BIF), 1.kurss), trešais — Dāvis Freidenfelds (EEF, 3.kurss). Visiem tika pasniegtas RTU Ķīpsalas peldbaseina dāvanu kartes. Mierinājuma balvu saņēma Arturs Vingra (MTAF, 1.kurss).

Rezultāti

2. aprīlis, 2018 plkst. 16:00