Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte
Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte

Turpinās pieteikšanās maģistrantūrai un nepilna laika studijām

10. jūlijs
Foto: Vitālijs Vinogradovs, RTU

Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) turpinās pieteikšanās nepilna laika studijām un maģistrantūrai par maksu.

Studijas maģistrantūrā

Reflektanti, kuri reģistrējušies maģistrantūras studijām valsts budžeta vietās, konkursa rezultātus uzzinās otrdien, 16. jūlijā, līdz plkst. 19.00, saņemot informāciju e-pastā vai arī RTU iekštīklā ORTUS.

Savukārt reģistrēšanās maģistrantūras studijām par maksu turpinās līdz 23. augustam RTU Uzņemšanas komisijā, Ķīpsalā, Āzenes ielā 6, 1. stāvā.

Studiju maksas priekšapmaksa augstākā līmeņa studiju programmu reflektantiem jāveic līdz 23. augustam.

Uzņemšana maģistrantūrā.

Nepilna laika studijas

Reģistrēšanās nepilna laika — vakara un neklātienes — studijām līdz 23. augustam notiek RTU Uzņemšanas komisijas telpās, Āzenes ielā 6, 1. stāvā.

Uzņemšana nepilna laika studijās.

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments