Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte
Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte

RTU MTAF pētnieks iegūst «Rīgas drosmes grantu»

30. janvāris

RTU MTAF Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūta (BINI) vadošais pētnieks Uldis Bērziņš ir ieguvis «Rīgas drosmes granta» balvu par biznesa ideju «Jaunības eliksīrs».

Uldis Bērziņš ir viens no 25 biznesa ideju autoriem, kuri ar saviem projektiem iekļuva Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) organizētā konkursa «Ideju kauss» 2. kārtā, piedalījās mācību kursā un pieteicās dalībai programmā «Rīgas drosmes grants».

«Rīgas drosmes grants» ir Rīgas pilsētas pašvaldība 2018. gadā izveidota jauna uzņēmējdarbības atbalsta programma agrīnā stadijā esošu biznesa ideju attīstībai. Pašvaldība tai ir atvēlējusi 50 000 eiro. Programma piedāvā gudrās naudas atbalstu, ne tikai piešķirot programmas laureātiem finansējumu 2000 eiro apmērā, bet arī nodrošinot Rīgā esošu augstskolas inkubatoru mentoringu jaunās biznesa idejas attīstībai, kā arī finansējuma lietderīgai izmantošanai.

Līdzīgi ideju konkursi tiek organizēti katru gadu. Tiem var pieteikties interesenti, kuri ir sasnieguši 18 gadu vecumu.

Sīkāku informāciju par konkursiem var atrast: idejukauss.lv; rdpad.lv/rigasdrosmesgrants; icebreakers.lv.

30. janvāris plkst. 15:07

Līdzīgi raksti