Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte
Parādīt izvēlni
Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte

Par studijām no 2021. gada 1. septembra

30. jūlijs
.
.

RTU aicina studējošos un mācībspēkus vakcinēties, lai rudenī varētu droši un bez ierobežojumiem piedalīties studiju procesā.

Tie, kuri būs vakcinējušies, klātienes studiju procesā varēs piedalīties bez ierobežojumiem, savukārt nevakcinētajiem būs jāievēro ierobežojumi atbilstoši valstī noteiktajiem normatīviem. RTU izvēlēsies tādas studiju formas, kas būs piemērotākās kalitatīva studiju procesa nodrošināšanai, maksimāli rūpējoties arī par drošību. Sagaidāms, ka daļa studiju kursu notiks klatienē, bet daļa – attālināti.

RTU balstās uz Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) ir izstrādātajiem konceptuālajiem priekšlikumiem, kā jaunajā akadēmiskajā gadā augstākās izglītības iestādēs klātienē organizēt drošu studiju procesu. IZM paredz, ka studijas visos augstākās izglītības līmeņos no 1. septembra ir iespējams organizēt klātienē, un akadēmiskais, administratīvais personāls, kā arī studējošie klātienē varēs apmeklēt universitāti, ja uzrādīs digitālo Covid-19 sertifikātu, tā apliecinot, ka persona ir vakcinējusies pret Covid-19, izslimojusi Covid-19 vai arī ir veikusi Covid-19 testu. Personām, kurām ir ārsta apstiprinātas medicīniskas kontrindikācijas vakcinācijai, būs pieejami testi par valsts budžeta līdzekļiem.

Kopīgot rakstu

Jaunumi