Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte
Parādīt izvēlni
Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte

Studenti viesojas siltuma ražošanas un apgādes uzņēmumā «Adven Latvia»

25. oktobris
.
.

Lai veicinātu izpratni par enerģijas uzņēmuma darbību un veicinātu uz praksi balstītas studijas, Rīgas Tehniskās universitātes studenti 2022. gada 24. oktobrī viesojās SIA «Adven Latvia» katlumājās Valmierā un Cēsīs. 

«Adven» ir vadošais pakalpojumu sniedzējs enerģijas un ūdensapgādes jomā Ziemeļvalstīs un Baltijā. Uzņēmums nodrošina tvaika, siltumapgādes un aukstuma apgādi, kā arī risinājumus, kas ļauj uzlabot enerģijas, ūdens un izejvielu efektīvu izmantošanu ražošanas procesā. «Adven» sniedz gan centralizētās siltumapgādes pakalpojumus Cēsīs, Valmierā un Siguldā, gan enerģijas apgādes pakalpojumus industriālajiem uzņēmumiem Ziemeļvalstīs. Viens no uzņēmuma stratēģiskajiem mērķiem ir samazināt CO2 radītās emisijas savās un klientu ražotnēs, vienlaikus meklējot iespējas kļūt vēl efektīvākiem. Šodien «Adven» ir dinamisks un augoša uzņēmumu grupa, kas nodarbina 600 profesionāļu, kuri ievieš un attīsta ilgtspējīgus enerģijas risinājumus. 

Arhimēda skrūve

Uzņēmuma darbinieki viesošanās laikā iepazīstināja ar katlumāju darbību un tajās notiekošajiem procesiem. Studentiem bija iespēja redzēt un iepazīt darbībā arī ražošanas un apkopes komandas pārstāvjus, tikties ar uzņēmuma vadību un uzdot sev interesējošus jautājumus.  


Pasākuma norise: 

8:15 Izbraukšana no Rīgas Tehniskās universitātes (Paula Valdena iela 5, Rīga) 

11:00 – 13:00 viesošanās AS «Valmieras enerģija” un «Adven Latvia» šķeldas katlumājā (Dakstiņu iela 1, Valmiera) 

13:00 izbraukšana uz Cēsīm 

13:30 pusdienas Cēsīs 

14:00 – 16:00 viesošanās «Adven Latvia» Cēsu katlumājā (Rūpniecības iela 13A, Cēsis) 

16:00 izbraukšana uz Rīgas Tehnisko universitāti (Paula Valdena iela 5, Rīga) 

Kopīgot rakstu

Jaunumi