Būvniecības inženierzinātņu fakultāte
Parādīt izvēlni
Būvniecības inženierzinātņu fakultāte

RTU būvniecības studenti aicina piedalīties vafeļu torņu būvniecības sacensībās

9. marts, 2018
.
.
Sacensībās «Vafeļu inženieris» no sešām vafeļu plāksnēm un vienas šokolādes tāfelītes būs jābūvē vafeļu tornis vai kāds dizaina objekts. Foto: RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Būvniecības inženierzinātņu fakultātes (BIF) Studentu pašpārvalde rīko tradicionālās konstruēšanas sacensības «Vafeļu inženieris 9», kas notiks ceturtdien, 15. martā, plkst. 17.00 Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Ķīpsalas ielā 8. Sacensībās no sešām vafeļu plāksnēm un vienas šokolādes tāfelītes būs jābūvē vafeļu tornis vai kāds dizaina objekts. Uzvarēs komanda, kas uzbūvēs visaugstāko un izturīgāko konstrukciju. 

Sacensības norisināsies divās kategorijās — «Augstākais tornis» un «Dizaina objekts». Torni drīkst būvēt tikai no sacensību organizētāju izsniegtajām vafeļu plāksnēm un šokolādes. Uzvarēs komanda, kas uzbūvējusi visaugstāko torni, kas vismaz piecas sekundes spēj noturēt 250 ml smagu skārdene, ko novieto īpaši šim mērķim izveidotā platformā. 

Dizaina objekts tematiski jāveido tā, lai tas atspoguļotu sacensību organizētāju definēto tematu, kuru sacensību dalībnieki uzzinās, sākot darbu. Uzvarēs sarežģītākais, tematam atbilstošākais un radošākais veidojums.

Katrai komandai bez vafelēm un šokolādes darbam tiks piešķirti lineāls, papīra nazis, papīrs, zīmulis, plastmasas karotīte, kā arī šokolādes kausēšanas trauki un tiks nodrošināts karsts ūdens. 

Darbu konstruēšanai atvēlētas trīs stundas – no plkst. 17.00 līdz 20.00. Pēc plkst. 20.00 sāksies darbu vērtēšana. Kategorijas «Augstākais tornis» uzvarētājam būs iespēja doties ekskursijā uz būvniecības  koncerna UPB ražotnēm un objektiem Zviedrijā.  

Sacensībām aicināti pieteikties studenti, skolēni, uzņēmumu pārstāvji un citi interesenti, kuri vēlas pārbaudīt savas prasmes vafeļu objektu konstruēšanā. Potenciālajiem dalībniekiem jāizveido komanda trīs cilvēku sastāvā un līdz 14. marta plkst. 23.59 jāaizpilda reģistrācijas anketa.  

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

9. marts, 2018 plkst. 14:05

Līdzīgi raksti

Ziņas