IVARS STRAUTMANIS STUDIJU STIPENDIJA Latvijas reģionālā arhitektūras stipendija

Apmērs: 600 EUR
Stipendijas veids: Studiju stipendija
Pieteikšanās termiņš: 16. februāris (ieskaitot)
Sadarbībā ar: IVARS STRAUTMANIS

Pateicoties Ivara Strautmaņa ziedojumam nodibinājums „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” (turpmāk – RTU AF) izsludina stipendiju piešķiršanas kārtību Ivara Strautmaņa Latvijas reģionālās arhitektūras stipendijai ar mērķi veicināt kopējo harmoniju Latvijas pilsētu un lauku vides attīstībā, piedāvājot visplašāko paņēmienu klāstu gan plānojumu, gan arhitektūras formālo risinājumu veidošanā Latvijas pilsētu un lauku vides attīstībā.

Vispārīgie noteikumi:

• stipendiju konkursam aicināti pieteikties RTU Arhitektūras un dizaina institūta Arhitektūras skolas profesionālo maģistra studiju programmu 2. kursa studenti.
  • konkursa kārtībā tiks piešķirta viena vienreizējā stipendija 600 EUR vērtībā.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāiesniedz:

• dzīves apraksts (Curriculum Vitae);
  • motivācijas vēstule, kurā ir iekļauta informācija par profesionālo aktivitāti ārpus tiešās studiju programmas apguves.

Pretendentiem jāaugšupielādē 2. punktā minētie dokumenti un jāaizpilda konkursa elektroniskā anketa nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājas lapā www.fonds.rtu.lv sadaļā „Prakšu un stipendiju konkursi” pie „Ivara Strautmaņa Latvijas reģionālās arhitektūras stipendija” līdz 2024. gada 16. februārim (ieskaitot).

Lejupielādējamais dokuments:

Konkursa nolikums