Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte
Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte

Studentus aicina izzināt inovācijas un pētniecības komercializāciju tiešsaistes semināru sērijā «Impact series»

5. aprīlis

RTU Zinātnes un inovāciju centrs aicina visu studiju jomu studentus pievienoties projekta «INNOV-8-2-CREATE» stāstu sērijai «Impact series», kas sāksies 9. aprīlī. «Impact series» veido septiņas aizraujošas sērijas, vedot ceļojumā inovāciju pasaulē un sniedzot nenovērtējamas atziņas, kas palīdzēs atklāt pētījumu komerciālo potenciālu.

Semināru sērijas notiks tiešsaistes platformā «Zoom», tās būs 1,5 stundu garas, sāksies plkst. 14.00.

Reģistrēties.

Visu septiņu sēriju dalībnieki pētīs dažādus tematus, tostarp pētniecības ietekmi, finansēšanas stratēģijas, intelektuālā īpašuma politiku un efektīvus veidus, kā piedāvāt sava produkta vai pakalpojuma komerciālās iespējas plašākai auditorijai. Būs ietverti arī praktiski piemēri no uzņēmējiem, kas veiksmīgi attīstījuši jaunuzņēmumus, kapitalizējot savu pētniecību.

Pēdējā, septītajā, sērija būs klātienes darbnīca, kurā dalībnieki iegūtās zināšanas varēs attiecināt tieši uz saviem pētniecības projektiem.

RTU aicina studentus apmeklēt visas «Impact series» semināru sērijas. Apmeklējot vismaz piecas mācības, dalībnieki saņems diplomu, kas apliecinās iegūtās zināšanas.

«INNOV-8-2-CREATE» ir Eiropas Savienības (ES) pētniecības un inovācijas atbalsta programmas «Apvārsnis 2020» projekts. To īsteno četri partneri: Galvejas Universitāte (Īrija), RTU, Turīnas Universitāte (Itālija) un ASTP (Nīderlande). Projekta mērķis ir attīstīt vienotu, iekļaujošu un efektīvu inovāciju ekosistēmu Eiropā. Projekts ilgst divus gadus (līdz 2025. gadam), pulcējot inovācijās ieinteresētas personas, veicinot zināšanu apmaiņu vietējā, reģionālā un starptautiskā līmenī.

Vairāk informācijas mājaslapā un šeit.