Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte
Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte

Fotonikas, elektronikas un elektronisko sakaru institūts

Fotonikas, elektronikas un elektronisko sakaru institūts sagatavo elektronikas un telekomunikāciju inženierus ar specializāciju telekomunikāciju, elektronikas, transporta elektronikas un telemātikas nozarēs.
Fotonikas, elektronikas un elektronisko sakaru institūta absolventi veiksmīgi darbojas uzņēmumos, kas saistīti ar telekomunikāciju un datoru tīkliem, datortehniku, kabeļtelevīziju, specializētās tirdzniecības un pakalpojumu sfērās, kā arī medicīnas, transporta u.c. nozarēs. Speciālisti ir īpaši pieprasīti un atrod pielietojumu savām zināšanās un prasmēm tehnoloģiju izstrādātāju un ražotāju kompānijās, telekomunikāciju operatoru un apraides uzņēmumos, firmu pārstāvniecībās, transporta nozares uzņēmumos, valsts institūcijās.
Absolventi var kvalificēti veikt arī zinātniskās pētniecības un mācību darbu gan augstskolās, gan arī zinātniskajās institūcijās. Elektronika un telekomunikācijas ir viena no visstraujāk augošajām nozarēm pasaulē, tādēļ kvalificēti absolventi atrod pielietojumu savām zināšanām un prasmēm ne tikai Latvijā.

Fotonikas, elektronikas un elektronisko sakaru institūta direktors
profesors Dr.sc.ing. Vjačeslavs Bobrovs
Āzenes iela 12, Rīga +371 67089245