RTU Attīstības fonds
Parādīt izvēlni
RTU Attīstības fonds

Ignitis Renewables Studiju stipendija

Skaits: 6 ikmēneša stipendijas
Apmērs: 1000 EUR mēnesī
Laika periods: 5 mēneši
Pieteikšanās termiņš: 4. februāris (ieskaitot)
Sadarbībā ar: Ignitis Renewables

UAB “Ignitis renewables” sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” (turpmāk – RTU Attīstības fonds) izsludina kārtību stipendiju piešķiršanai ar mērķi veicināt un attīstīt labu speciālistu sagatavošanu enerģētikas jomā.

1. Vispārīgie noteikumi:

  • stipendiju konkursam aicināti pieteikties enerģētikas (tajā skaitā vides zinātnes, ģeogrāfijas, vides inženierijas, viedās elektroenerģētikas) jomas studenti no Latvijā licencētām augstākās izglītības iestādēm, sākot no maģistra līmeņa 1. kursa ar labām sekmēm (vidējā svērtā atzīme nav zemāka par 7 ballēm), kuriem nav akadēmisko parādu.
  • konkursa kārtībā tiks piešķirtas 6 ikmēneša stipendijas, katra 1000 EUR apmērā, laika periodam no 2024. gada marta līdz 2024. gada jūlijam, kopā 5 mēnešiem.

2. Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāiesniedz:

  • dzīves apraksts (Curriculum Vitae);
  • izglītības iestādes izsniegts sekmju izraksts par pēdējo studiju gadu ar aprēķinātu vidējo svērto atzīmi (maģistra līmeņa 1. kursa studentiem jāiesniedz bakalaura diploma pielikums, kurā ir redzamas visas atzīmes un to kredītpunkti);
  • motivācijas vēstule, kurā pamatota studiju virziena izvēle un nākotnes plāni pēc studiju beigām;
  • konkursa pieteikums brīvā formā, kas satur aprakstu par iesaisti zinātniskajā, praktiskajā darbībā, kas saistās ar atjaunojamo enerģiju un/vai aprakstu par atjaunojamās enerģijas nozīmīgumu;
  • citi dokumenti, kas pēc pretendenta domām var palīdzēt izvērtēt viņa iespēju pretendēt uz stipendiju.

Pretendentiem jāaugšupielādē 2. punktā minētie dokumenti un jāaizpilda konkursa elektroniskā anketa nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājas lapā www.fonds.rtu.lv sadaļā „Prakšu un stipendiju konkursi” pie „UAB “Ignitis renewables” studiju stipendijas” līdz 2024. gada 4. februārim (ieskaitot).

Lejupielādējamais dokuments:

Konkursa nolikums

Kopīgot rakstu
Kontaktpersona jautājumu gadījumā:

Līga Stepiņa

26193541

 

Ignitis Renewables

Nozare:
Enerģētika
Darbinieku skaits:
līdz 200 darbiniekiem

Noderīgas saites